FUT Mind logo
Spillere
Lagbyggingsoppgaver
Strømlinjeformet SBC-løser
Billigste varepoengsum
Billigste spillere etter vurdering
SBC-er med beste verdi
EvolusjonerOppgaver
Champions-sluttspill Belønninger
Rivals Top 200
Rivals Ukentlige belønninger
Squad Battles Top 200
Squad Battles-belønninger
Belønninger for sesongfremdrift
Pakker
EA FC 27 Pakkeliste
Pack Opener
Lagbygger
Fellesskapets tropper
FC 27 Draft Simulator
MyClub
TwitterInstagram
Prestasjoner
Settings

FC 27 Pakker - EA FC Ultimate Team Pakkeliste, Priser, Innhold

Alt om FC 27 -pakker: En guide til å forstå pakker i FC 27

I FC 27 er pakker en sentral funksjon for å bygge laget ditt og forbedre troppen din. Å forstå hvilke typer pakker som er tilgjengelige, kan utgjøre hele forskjellen i fremgangen din.

Det finnes forskjellige pakketyper i FC 27, fra grunnleggende bronse- og sølvpakker til sjeldne gullpakker og spesielle kampanjepakker. Hver tilbyr en annen sjanse for å få høyere rangerte spillere, forbruksvarer, og andre verdifulle gjenstander.

Sjeldenheten av varer i FC 27 -pakker varierer,. Pakker på høyere nivå, for eksempel Premium LIMITED EDITION Gull eller Ultimate Packs, gir større sannsynlighet for å motta sjeldne spillere eller forbruksvarer av høy verdi.

Mens noen pakker krever valuta i spillet, kan andre opptjenes gjennom belønninger eller mål. Å vite når du skal kjøpe og hva du kan forvente når det gjelder verdi, kan hjelpe deg med å maksimere myntene dine og ta strategiske beslutninger.

For å få det beste ut av pakkene dine i FC 27, er det viktig å holde deg informert om kampanjepakker, spesielle arrangementer og markedstrender. Timing er nøkkelen til å låse opp toppspillere og øke verdien av troppen din.

NavnMynterFCPKortSjeldenHurtigsalgverdiSpillereKontrakterTreningHelbredelseDraktStadionPynteartikkelDiverseCustom
Premium Jumbo-gullpakke 26--267,648905150302
Premium Jumbo-gullpakke--246,5847.170513.1704.8301.83
Forbrukskortpakke – Gull--60004.780.90.0600.10.150
Liten Blandet Spillerpakke--61,714600000000
Blandet Spillerpakke--123,5971200000000
Elektrum-spillerpakke – Liten--62,582600000000
Stor Elektrum-spillerpakke--125,0361200000000
2x 81+-gullspillerpakke--20200000000
X2-gullspillerpakke--20200000000
X2 Spillerpakke--2937200000000
2x Sølvspillerpakke--20200000000
Forbrukspakke--120007.763.580000.650
Gigantisk Gullpakke--308,79010.3905.371.053.160.246.730.271.48
Liten Gullpakke--61,5241.2601.440.270.640.051.610.050.36
Liten Blandet Spillerpakke--63,480600000000
Stor Gullspillerpakke--127,1991200000000
Mini-gullpakke--3868100.590.090.290.030.720.020.13
Gullspillerpakke--126,7991200000000
Jumbo-gullpakke--246,9967.2904.780.882.540.215.830.21.23
Stor Gullpakke7,500150123,3613.2902.470.51.290.113.030.10.65
Gullpakke--92,3812.2801.950.381.030.072.280.080.51
Red Bull Wings Cup-hjemmedrakt--10000010000
Uomsettelig Debut-ikon (forh.best.)--10100000000
Liten Sølvspillerpakke--61,453600000000
Stor Sølvspillerpakke--122,9521200000000
Jumbo-sølvpakke--243,3556.290003.230.211.40.171.61
Fundament-elleverpakke60,000750110900000020
Gullspillerpakke25,00040053,280500000000
Sesongbasert Startpakke--40102000000
5x 75-82 Forsvarssp. Og K Gullspillerpk.--53,142500000000
3x 78+ Serie A Gullspillerpakke--30300000000
5x 78+ Premier League Gullspillerpakke--50500000000
4x 77+-gullspillerpakke--40400000000
2x 76+-gullspillerpakke--21,442200000000
5x 75-82 Midtbanegullspillerpakke--52,817500000000
3x 75-82 Gullspillerpakke--31,697300000000
Totw-spillerpakke--19,806100000000
1/4 81+ Efigs Gullspillervalg--1150000000010
82+ Premier League Gullspillerpakke--10100000000
15x 75+ Laliga Gullspillerpakke--1501500000000
4x 82+-gullspillerpakke--42,373400000000
4x 75+-gullspillerpakke--40400000000
4x 80+-gullspillerpakke--42,329400000000
4x 81+-gullspillerpakke--42,350400000000
15x 77+-gullspillerpakke--1511,6921500000000
8x 75+-gullspillerpakke--84,803800000000
11x 75+-gullspillerpakke--117,1031100000000
Stor Sølvpakke3,75050121,6693.320001.610.075.50.120.8
4x 83+-gullspillerpakke--40400000000
2x 80–83 Premier League-gullspillerpakke--20200000000
2x 80–83 Laliga-gullspillerpakke--20200000000
3x Ligue 1 Gullspillerpakke--30300000000
3x Premier League Gullspillerpakke--30300000000
3x Laliga Gullspillerpakke--30300000000
35x Bronsespillerpakke--3503500000000
3x 77+-gullspillerpakke--31,710300000000
Sølvpakke--91,2132.280001.240.054.220.10.64
Mini Gullforbrukspakke--30000000030
Blandet Spillerpakke--123,5641200000000
3-spillerspakke--31,776300000000
Hall Of Fut-spillervalgpakke--10000000010
Premium Gull-lånepakke--10100000000
75–85-gullspillerpakke--1567100000000
75–83-gullspillerpakke--1559100000000
15x 75+-gullspillerpakke--158,5561500000000
7x 77+-gullspillerpakke--70700000000
5x 84+-gullspillerpakke--53,011500000000
7x 83+-gullspillerpakke--70700000000
5x 83+-gullspillerpakke--53,148500000000
Stor Bronsespillerpakke--1201200000000
7x 82+-gullspillerpakke--70700000000
5x 82+-gullspillerpakke--53,166500000000
7x 81+-gullspillerpakke--70700000000
5x 81+-gullspillerpakke--52,926500000000
7x 80+-gullspillerpakke--70700000000
5x 80+-gullspillerpakke--52,906500000000
10x 78+-gullspillerpakke--1001000000000
5x 78+-gullspillerpakke--52,907500000000
10x 75+-gullspillerpakke--105,8981000000000
7x 75+-gullspillerpakke--70700000000
5x 75+-gullspillerpakke--53,084500000000
3x 82+-gullspillerpakke--30300000000
82+-gullspillerpakke--10100000000
3x 81+-gullspillerpakke--31,753300000000
81+-gullspillerpakke--1587100000000
3x 80+-gullspillerpakke--31,742300000000
80+-gullspillerpakke--10100000000
3x 78+-gullspillerpakke--31,732300000000
78+-gullspillerpakke--10100000000
3x 75+-gullspillerpakke--32,200300000000
2x 75+-gullspillerpakke--21,318200000000
4x 84+-gullspillerpakke--42,408400000000
5x 84+-gullspillerpakke--50500000000
5x 83+-gullspillerpakke--52,976500000000
3x 84+-gullspillerpakke--31,815300000000
3x 83+-gullspillerpakke--31,786300000000
10x 80+-gullspillerpakke--1001000000000
2x 84+-gullspillerpakke--21,211200000000
Stor Gullspillerpakke60,0001,000127,4501200000000
Stor Gullpakke Forhåndsvist7,500150124,1173.3802.690.451.20.082.840.180.62
84+-gullspillerpakke--1605100000000
2x 83+-gullspillerpakke--21,194200000000
83+-gullspillerpakke--10100000000
2x 82+-gullspillerpakke--21,180200000000
2x 81+-gullspillerpakke--20200000000
5x 80+-gullspillerpakke--50500000000
2x 80+-gullspillerpakke--20200000000
2x 78+-gullspillerpakke--20200000000
Stor Sølvpakke Forhåndsvist3,75050121,6733.320001.640.075.50.150.81
2x 85+-gullspillerpakke--22,723200000000
Jumbo-bronsepakke--2406.250003.50.311.340.231.68
75+-gullspillerpakke--10100000000
Stor Bronsepakke750-124063.290001.620.085.50.120.81
Bronsepakke--93022.320001.280.064.20.10.63
2x 79+-gullspillerpakke--21,152200000000
Morgengry-pakke65,0001,0001301300000000
Totw 1–2-spillerpakke--10100000000
Utrustning-pakke45,0006001601600000000
Avspark-spillerpakke45,00060064,237600000000
Avsparkellever-pakke70,000850110900000020
Internasjonal Startpakke--50100010111
Full Sving-pakke25,00040050500000000
Champions-pakke--50100010111
Totw 1–3-spillerpakke--10100000000
3x 79+ Gullspillerpakke--30300000000
Totw 1–4-spillerpakke--10100000000
Basisheltpakke Maks 86--10100000000
Lovende Talent-pakke35,0005001001000000000
Nestegenerasjonspakke35,00050070700000000
Nebula-pakke45,00060090800000010
Supernova-pakke80,0001,500100500000050
Synergiøkningspakke45,00060060500000010
Totw 1–5-spillerpakke--10100000000
Basishelt-pakke Maks 87--10100000000
Startpakke For Forbrukskort--150006300300
81+ Totw 1–6-spillerpakke--10100000000
Superinnbytter-pakke40,00050062,940500000010
Avsparkellever-pakke Ii70,000850110900000020
Twilight Screamer Evo-pakke45,00060070500000020
Midnattstumulter-pakke50,0006501601500000010
Scream Cornucopia-pakke55,0007001501500000000
Liga F-bronse- Og Sølvspillerpakke--1001000000000
Laliga-bronse- Og Sølvspillerpakke--1001000000000
Barclays Wsl-bronse- Og Sølvspillerpakke--1001000000000
Premier League-bronse- Og Sølvspillerpakke--1001000000000
2x Maks 85-gullspillerpakke--20200000000
Ligue 1 Bronse- Og Sølvspillerpakke--1001000000000
Bundesliga Bronse- Og Sølvspillerpakke--1001000000000
Arkema Pl Bronse- Og Sølvspillerpakke--1001000000000
81+ Totw 1–7-spillerpakke--10100000000
Gpfbl Bronse- Og Sølvspillerpakke--1001000000000
Alter Ego-pakke95,0001,5002001800000020
Heroisk åpningspakke250,0002,50060600000000
FUT Mind logoFUT Mind

The ultimate platform for EA FC 27 Ultimate Team. Track players, use our AI SBC Solver, and stay ahead with real-time data and tools.

Download on the

App Store

Get it on

Google Play

Core

  • Hjem
  • Spillere
  • LBO
  • Evolusjoner
  • Evolusjonsbygger
  • Oppgaver
  • Belønninger for sesongfremdrift
  • Rush

Game Modes

  • Champions-sluttspill Belønninger
  • Rivals Top 200
  • Squad Battles Top 200
  • Squad Battles-belønninger

Tools

  • Lagbygger
  • Pakker
  • Forbrukskort
  • Manager League Prices
  • EA FC 27 Pakkeliste
  • Kampgenerator
  • FUT Card Creator
  • SBC-er med beste verdi
  • Billigste spillere etter vurdering
  • Strømlinjeformet SBC-løser
  • Billigste varepoengsum

Games

  • Gjett spilleren
  • FUT Draft Simulator
  • FC 27 Pack Opener
  • FUT Spins 27
  • Higher or Lower
  • Kortvalg Simulator
  • Basisikon Roulette
  • Basishelt Roulette
  • FUT Memory
  • Club Builder

Best Players

  • Beste spillere etter posisjon
  • Beste Spillere under 10K
  • Beste billige spillere
  • Beste Spisser
  • Beste Venstrevinger
  • Beste Offensive midtbanespillere
  • Beste Defensive midtbanespillere
  • Beste Midtstoppere
  • Beste Venstrebacker
  • Beste Keepere

Resources

  • Articles
  • Meta Score
  • Player Upgrades

Company

  • MyClub.gg
  • Kontakt
  • About
  • Privacy Policy
  • Terms of Service

© 2026 FUT Mind. All rights reserved.

•

All FC assets are property of EA Sports.

en icon
fr icon
it icon
de icon
es icon
nl icon
pt icon
br icon
pl icon
sv icon
no icon
da icon
cs icon
ar icon
ru icon
tr icon
ko icon
ja icon
zh icon