logo

EAFC 24 Paczki - EAFC Ultimate Team Paczki Lista, ceny, zawartość

W tej tabeli znajdziesz kompletną listę pakietów do gry EA FC 24 Ultimate Team. Lista zawiera ile jest warta dana paczka w monetach i punktach EA FC, a także średnią zawartość opartą na naszej kolekcji paczek.

Dlaczego wartości dla Graczy, Kontraktów itp. są dziesiętne? Te wartości są średnią wziętą z naszej bazy danych. Więc jeśli paczka ma wartość 5.66 dla Graczy, oznacza to, że średnio dostaniesz między 5 a 6 graczy w tej paczce.

NazwaMonetyFCPKartyRzadkiWart. szybkiej sprzedażyPiłkarzeKontraktyTreningLeczenieStrójStadionKarta do personalizacjiRóżneCustom
Paczka 100 Piłkarskich Kart--100100010000000000
Złota Paczka 11 Kart Piłkarskich--11101100000000
Paczka 12 Rz. Zł. Kart Piłk.--12126,7531200000000
Paczka 20 Rzadkich Złotych Kart Piłkarskich--202013,7792000000000
Historyczna Paczka Bisu 2023550,0003,500212102100000000
Paczka 3 Rzadkich Złotych Piłkarzy--331,693300000000
Rzadka Karta Piłkarska 75+--11609100000000
Paczka 5 Rzadkich Złotych Piłkarzy 75+--550500000000
Podwójna Paczka Efigs 77+--220200000000
Złota Paczka 3 Rzadkich Kart 77+--330300000000
Rzadka Paczka Bl I Fbl 77+ X2--220200000000
Paczka 2 Rzad. Pl I Bwsl 77+--220200000000
Paczka 5 Rzadkich Zł. Kart Pił. 77+--550500000000
Paczka 2 Rzadkich L1 I D1 78+--220200000000
Paczka 2 Rz. Kart Ll I Lf 78+--220200000000
Paczka Najlep. Z Repr. 78+ X3--330300000000
Paczka Najlep. Z Repr. 78+ X3--330300000000
Paczka Tots Laliga 80+150,000500414123,2924000000010
Paczka Rz. Zł. Piłk. 80+--110100000000
Paczka 10 Rzadkich Złotych Piłkarzy 80+--101001000000000
Paczka 2 Rzadkich Złotych Piłkarzy 80+--220200000000
Paczka 5 Rzadkich Złotych Piłkarzy 80+--550500000000
Paczka 3 Rz. Zł. Kart Pił. 80+--330300000000
Paczka Piłkarska Totw 81+--1110,427100000000
Dwóch Rzadkich Złotych Piłkarzy 81+--220200000000
Paczka 11 Rzadkich Złotych Piłkarzy 81+--111101100000000
Paczka 2 Rzadkich Złotych Piłkarzy 81+--221,164200000000
Paczka 5 Rzadkich L1 I D1 81+--550500000000
P. 5 K. Najl. Krajów Euro 81+--550500000000
Rz. Zł. Paczka Piłk. 82+--110100000000
Rzadki Piłkarz 82+--11590100000000
Paczka 10 Rzadkich Złotych Piłkarzy 82+--101001000000000
Paczka 20 Rz. Zł. Kart P. 82+--202002000000000
Paczka Tots Laliga 83+225,000750525205000000020
Paczka Rzadkiego Złotego Piłkarza 83+--11596100000000
Paczka 10 Rzadkich Złotych Piłkarzy 83+--101001000000000
Paczka 2 Rzadkich Złotych Piłkarzy 83+--220200000000
Paczka 5 Rzadkich Złotych Piłkarzy 83+--550500000000
Paczka 100 Kart 83+600,0003,000100100010000000000
P. 5 K. Krajów Copa América 83+--552,966500000000
P. 5 K. Najl. Krajów Euro 83+--553,004500000000
Paczka 7 Rzad. Bl I Fbl 83+--770700000000
Paczka 7 Rzad. Pl I Bwsl 83+--770700000000
Paczka 20 Rzadkich Złotych Kart Piłkarskich 83+--202002000000000
Paczka 7 Rz. Zł. Kart Pił. 84+--770700000000
Paczka Mieszanej Kampanii 84+--110100000000
Paczka 3 Rzadkich Złotych Piłkarzy 84+--330300000000
Paczka 4 Rzadkich Złotych Piłkarzy 84+--447,592400000000
Paczka 5 Rzadkich Złotych Piłkarzy 84+--555,995500000000
Paczka 11 Rz. Zł. Kart P. 84+--111101100000000
Paczka 20 Rzadkich Złotych Kart Piłkarskich 84+--202002000000000
Paczka Najlep. Z Repr. 84+ X7--770700000000
Paczka Najlep. Z Repr. 84+ X7--770700000000
Paczka 5 Rz. Zł. Kart Pił. 85+--550500000000
Paczka Miesz. Kamp. 85+--110100000000
Paczka Rzadkiego Złotego Piłkarza 85+--11983100000000
Paczka 2 Rzadkich Złotych Piłkarzy 85+--223,194200000000
Paczka 3 Rzadkich Złotych Piłkarzy 85+--335,857300000000
Paczka 5 Rzadkich Złotych Piłkarzy 85+--5527,531500000000
10 Rzadkich Zł. Kart Piłk. 85+--101001000000000
Paczka 20 Kart Piłkarskich 85+--202002000000000
Pacz. 3 K. Piłk. Lig Efigs 85+--330300000000
Paczka 7 Kart 85+400,0002,0007714,633700000000
Złota Paczka Rzadkich Kart 86+--110100000000
Paczka 2 Rzadkich Złotych Piłkarzy 86+--222,153200000000
Paczka 3 Rzadkich Złotych Piłkarzy 86+--330300000000
Paczka Ikony Podst., Cent. Lub Uderzenia Gromu 87+--110100000000
Podstawowa Ikona/ikona Centurionów 87+--110100000000
Paczka Mieszanej Kampanii 87+--110100000000
Paczka Krajów Euro 87+--110100000000
Paczka Podstawowa 87+300,0001,000151523,4471500000000
Paczka 2 Rzadkich Złotych Piłkarzy 87+--221,248200000000
Paczka 4 Kart Piłkarskich 87+--448,748400000000
Paczka 5 Kart Piłkarskich 87+--550500000000
Złota Paczka 3 Rzadkich Kart Piłkarskich 87+--330300000000
Paczka 3 Kart Piłkarskich 88+--330300000000
Paczka Podstawowa 89+275,0001,000202002000000000
Paczka 8 Rz. Zł. Kart Piłk.--884,569800000000
Paczka Piłkarska Tots 90+--110100000000
Paczka Piłk. Tots/ptg/gotg 90+--110100000000
Paczka Globalnego Wyp. Ptg 92+--110100000000
P. 3 Kart Ze Wszyst. Tots 92+--330300000000
Paczka 3 Kart Tots Ultimate 94+--330300000000
Paczka Piłkarska Alexa Tellesa--1110,492100000000
Paczka Powit. Wszystkich Tots--550000000050
Paczka Wyp. 12. Karty Nominacji Toty 1--110000000010
Paczka Z Jedną Kartą Podstawowej Ikony Maks. 89--110100000000
Paczka Podstawowych Ikon--110100000000
Paczka Haalanda Beats--110100000000
Paczka Napastników Przełamania285,0002,000606006000000000
Zwykłe Złote Wsparcie Przełamania20,00025030003000000000
Paczka Niezbędnika Przełamania70,00050013137,0491200000010
Duża Rzadka Paczka Piłk. Przełamania Plus120,0002,000252515,6382400000010
Duża Paczka Piłk. Ultimate Przełamania Plus180,0003,000414125,0494000000010
Rzadkie Złote Wsparcie Przełamania40,000500404004000000000
Mała Rzadka Paczka Piłkarska Przełamania Plus30,000500774,351600000010
Brązowa Paczka--1211854.23.4000.202.20.41
Brązowa Paczka--1211873.534.05000.770.032.620.110.39
Paczka Fanatyków Bundesligi200,000750222202000000020
Paczka Piłkarzy Bundesligi Prime--12601200000000
Gwarantowana Paczka Tots Bl500,0002,000363603600000000
Nanopaczka Tots Bundesligi35,000100111101000000010
Gwarantowana Paczka Trio Tots Bl725,0004,500636306300000000
Paczka Ulepszeń Premium Bundesligi/gpfb--11401100000000
Paczka Ulepszeń Bundesligi/gpfb--410400000000
Podst. Paczka Centurionów100,0001,000262602500000010
P. Podstawowa Drabinki Mistrzowskiej300,0001,000151501500000000
Paczka Z Hymnem Klubu--100000000100
Paczka Z Przydomkiem Klubu--300000000300
Zwykła Złota Paczka--500500000000
Zwykła Srebrna Paczka--400400000000
Paczka Przyśpiewek Kibiców--200000000200
Paczka Deluxe X10 84+215,0001,500101011,8691000000000
Paczka Deluxe 86+125,0001,500202014,0512000000000
Paczka Deluxe Fantasy Fc350,0001,500383838,0973500000030
Paczka Bisu W 1. Poł. Deluxe400,0001,500171701700000000
Paczka Bisu Sezonu 1. Deluxe150,0001,500151501500000000
Paczka Deluxe Totgs200,0001,500212102100000000
Paczka Z żetonem Draft--515210.390.690.640.220.250.081.011.090.24
Paczka Bohaterów Dynamicznych Duetów350,0002,500222202200000000
Paczka Ikon Dynamicznych Duetów450,0003,000121201200000000
Paczka Dynastii Premium275,0002,000363603600000000
Mikropaczka Dynastii50,000300111101000000010
Paczka Podstawowa Dynastii175,0001,000323203000000020
Paczka Powitalna Ea Play--1070000020620
Tots Państw Euro Obr Na Wyp.--110100000000
Mała Paczka Piłkarska Elektrum--611,475600000000
Elitarna Paczka 88+625,0003,00010010083,61710000000000
Paczka Błyskawicy Elitarnego Przełomu400,0003,000100100010000000000
Elitarna Paczka Powitalna275,0003,000333303200000010
Elitarna Paczka Toty600,0003,000303002500000050
Elit. P. Versus500,0003,000103103010000000030
Elit. Paczka Gwar. Kart Wielozn.500,0003,000272702300000040
Elitarna Paczka Dynastii500,0003,000323203200000000
Elitarna Paczka Totgs450,0003,000323203200000000
Paczka Ikon Na Bis--110100000000
Paczka Ikon Na Bis--110100000000
Paczka Energetyzująca10-330300000000
Epicka Historyczna Paczka Bisu750,0004,500393903900000000
Ep. P. Duetu Gw. K. P. Tots Ligue 1700,0004,500525205200000000
Epicka Paczka Toty700,0004,500313102500000060
Paczka Linii Ataku Wyrównania175,000500202002000000000
Paczka Kibicowska Niezbędnika Bl150,000500111116,7061000000010
P. Niezbędnika Tots Ligue 1150,000500242418,7792300000010
Podw. Paczka Niezbędnika 86+150,000500252516,5302500000000
P. Niezbędnika Tots Serie A150,000500414128,0704000000010
Paczka Powitalna Niezbędnika175,0002,000292902800000010
Paczka Niezbędnika Pionierów85,0001,000313103000000010
Paczka Założycieli Fc--12120000020613
Paczka Wypożyczenia Fc Pro--110100000000
Paczka Linii Ofen. Akademii Ff--770700000000
Paczka Pomocy Akademii Ff--770700000000
Paczka Napastników Akademii Pg--990900000000
Paczka Obrońców Akademii Pg--111101100000000
Paczka Pomocy Akademii Pg--101001000000000
Paczka Niezbędnika Fantasy Fc140,000500323203000000020
Nanopaczka Fantasy Fc40,000100662,882500000010
Historyczna Paczka Bisu Losu I Fantasy600,0002,500131301300000000
Torba Bisu W Pierwszej Połowie50,000200110100000000
Paczka Bisu Podstaw W 1. Połowie275,0001,000141401400000000
Superpaczka Bisu W 1. Połowie200,0002,500121217,2061200000000
Paczka Pięciu Kart Piłk. Linii Ofensywnej 83+--550500000000
Paczka Pięciu Kart Piłk. Linii Defensywnej 83+--550500000000
Paczka Podstaw 81+ X100300,0001,000100100010000000000
Paczka Podstaw 86+100,0001,00010106,7501000000000
Paczka Powitalna Podstaw50,000500131301300000000
Paczka Pryz. Pełnej Jedenastki675,0004,000111101100000000
Pakiet Mgławicy Przysz. Gwiazd315,0001,500323222,7673000000020
Pakiet Nadolbrzymów P. Gwiazd400,0002,000282802500000030
Pakiet Supernowych P. Gwiazd650,0003,500535305100000020
Pakiet Rozmigotanych P. Gwiazd55,000200664,034500000010
Paczka Protogwiazd P. Gwiazd150,000500111101000000010
Pakiet Pulsarów Przysz. Gwiazd700,0004,500404003700000030
Gwarancja Tots Live--110100000000
Paczka Kolorów Siatek Bramkarskich--200000000200
Paczka Z Muzyką Po Golu--100000000100
Paczka Z Efektem Wizualnym Po Golu--110000000100
Złoty Wspomagacz--711,2503.52.860.090.060.090.010.210.020.07
Złota Paczka Kontraktów--40132040000000
Złota Mini Paczka Personalizacji--40000000.780.072.3800.4
Złota Paczka--1211,7693.543.662.40.490.370.030.90.10.19
Złota Paczka--1211,9084.52.672.6700.17010.170
Złota Paczka Piłkarska--1213,7901200000000
Złota Paczka Piłkarska--1213,6401200000000
Złoty Wspomagacz Premium--731,7353.462.940.160.070.0600.220.010.04
Złoty Rzadki Wspomagacz--772,6313.542.760.180.030.090.040.210.030.06
Paczka Podstaw Otw. Sezonu80,0001,000161601300000030
Paczka Do Przerwy Premium400,0002,000555505500000000
Rz. Atom. Paczka Piłk. W Przerwie Plus21,000350552,287400000010
Elit. Pacz. Do Przerwy Premium600,0003,000303003000000000
Paczka Bisu W Przerwie400,0002,000212102100000000
Paczka Niezbędnika Do Przerwy125,000500303017,1403000000000
Paczka Podstaw Do Przerwy250,0001,000555505500000000
Duża Rzadka Paczka Piłkarska W Przerwie Plus120,0002,000252516,1202400000010
Duża Paczka Piłk. Ultimate W Przerwie Plus180,0003,000414122,6874000000010
Rzadka Paczka Piłkarska W Przerwie Plus60,0001,00013136,8211200000010
Paczka Bisu Historycznych Podstaw300,0001,000121201200000000
Niewymienny Bohater Ucl/uwcl (preorder)--110100000000
Paczka Bisu Lodołamacza300,0001,000131301300000000
Duża Paczka Piłkarska Ultimate Lodołamacza Plus180,0003,000414126,0054000000010
Rzadka Paczka Piłkarska Lodołamacza Plus60,0001,00013136,8151200000010
Mała Rzadka Paczka Piłkarska Lodołamacza Plus30,000500774,390600000010
Ikoniczna Paczka W Przerwie675,0004,000535305300000000
Paczka Dołącz Do Klubu--330300000000
Duża Brązowa Paczka--24307.718.22000.960.045.180.10.74
Złota Paczka Ekonomiczna--2634,1639.626.8751.060.770.051.580.080.33
Duża Złota Paczka--2433,7857.566.8551.10.710.051.60.110.36
Złota Paczka Ekonomiczna Premium--2675,0099.536.8851.080.70.071.590.090.38
Duża Złota Paczka Premium--2474,3677.546.8751.090.710.051.630.10.34
Duża Złota Paczka Premium--2474,4117.556.8751.090.710.071.610.10.35
Duża Złota Paczka Piłkarzy Premium--2479,1612400000000
Duża Złota Paczka Piłkarzy Premium--2479,4172400000000
Duża Srebrna Paczka Premium--2472,4208.376.95001.530.1650.210.95
Duża Rzadka Paczka Piłkarska--242415,1522400000000
Duża Rzadka Paczka Piłkarska100,0002,000242415,6862400000000
Duża Paczka Ultimate--404029,9314000000000
Kinetyczna Paczka Bisu100,000500111101100000000
Paczka Piłkarzy Laliga Prime--12601200000000
P. Duetu Gw. K. P. Tots Laliga500,0002,000171701700000000
Gwarancja Tots Laliga--110100000000
Nanopaczka Tots Laliga35,000100121201100000010
Paczka Ulepszeń Premium Laliga/ligaf--11401100000000
P. Gwar. K. P. Tots Laliga/liga F--110100000000
Paczka Ulepszeń Laliga/ligaf--410400000000
Paczka Kosiarki--220000000200
Paczka Piłkarzy Ligue 1 Prime--12601200000000
Paczka 3 Kart P. Tots Ligue 1--330300000000
P. Duetu Gw. Kart P. Tots Ligue 1500,0002,000323203200000000
Paczka Podstawowa Tots Ligue 1300,0001,000121201000000020
Gwarancja Tots Ligue 1--110100000000
Nanopaczka Tots Ligue 135,000100111101000000010
Paczka Ulepszeń Premium Ligue 1/d1 Arkema--11401100000000
Paczka Ulepszeń Ligue 1/division 1 Arkema--410400000000
Gwarancja Tots Live--110100000000
Paczka Piłkarzy Na Wypożyczenie (przedsprzedaż)--33138100000020
Paczka Ulepszeń Premium Mls/nwsl--11401100000000
Paczka Ulepszeń Mls/nwsl--410400000000
Nanop. Zap. Się W Hist. Tydz. 135,000100111101000000010
Podstawowa Ikona Maks. 87--110100000000
Mega-paczka--30187,57510.578.025.421.90.810.081.940.10.41
Mega-paczka--30187,51110.578.045.41.890.840.071.930.110.41
Mikropaczka Radioaktywn.30,000200111101000000010
Miesz. Rzadki Wspomagacz--771,3073.442.92000.0300.250.030.03
Mieszana Paczka Kontraktów--4080040000000
Mieszana Paczka Piłkarska--1211,7921200000000
Nanop. Lodołamacza30,00010010105,6671000000000
Paczka Nano Otwarcia Sezonu10,000100550200000030
Nanopaczka Kandydatów Do Sławy35,000100111101000000010
Paczka Nowej Ery--330300000000
Zawartość Nike I Totw (przedsprzedaż)--330200010000
P. 5 K. Krajów Copa América 81+--550500000000
Paczka Wypożyczenia Piłkarza Ultimate--41602100.500.501.500.5
Mała Złota Paczka Rzadkich Piłkarzy--663,936600000000
Rzadka Paczka Piłkarska Atomowego Lodołamacza Plus21,000350552,280400000010
Paczka Piłkarska Elektrum Prime--1263,9401200000000
Rzadka Paczka Piłkarska Elektrum--12124,8911200000000
Mikropaczka Przełomu50,000300111101000000010
Paczka 2 Rzadkich Złotych Piłkarzy 78+--220200000000
Paczka 2 Rzadkich Złotych Piłkarzy 84+--221,203200000000
Paczka 3 Kart Pił. Tots Laliga--330300000000
Paczka 4 Rzadkich Złotych Piłkarzy 85+--446,471400000000
Srebrna Paczka--1218663.554.06000.560.042.760.10.44
Paczka Niezbędnika Totgs70,000500131301200000010
Rzadka Paczka Piłkarska Elektrum--12125,5641200000000
Mega-paczka Rzadkich Kart--303011,48910.548.025.441.90.850.052.020.10.37
Paczka Prime Gaming--2323095.43.752.70002.150
P. Gw. Kart P. Tots Premier League650,0003,500818108100000000
Paczka Tots Ultimate Premium450,0001,500373720,9173500000020
Paczka 3 Kart Piłkarskich 87+--330300000000
Paczka 2 Rzadkich Sa/nwsl 78+--220200000000
Pacz. 2 K. Piłk. Lig Efigs 82+--220200000000
Paczka 7 Rzadkich Sa/nwsl 83+--770700000000
Gwar. P. Piłk. Kandydatów Do Sławy--110100000000
Rzadka Paczka Pił. Przełamania Plus60,0001,00013136,7461200000010
Paczka Rzadkiego Złotego Piłkarza 84+--110100000000
Paczka 4 Rz. Zł. Kart Piłk.--443,123400000000
Paczka Prime Gaming--1212052.831.81.340001.030
Gwarantowana Paczka Tots--110100000000
Paczka 2 Rzadkich Złotych Piłkarzy 82+--224,436200000000
Paczka Piłkarzy Pl Prime--12601200000000
Paczka Podstawowego Bohatera--110100000000
Paczka Tots Serie A 82+275,0001,000777707500000020
Gwar. P. Kandydatów Do Sławy650,0004,000484804800000000
Gwarant. Paczka Tots Bayeru Leverkusen--110100000000
Paczka Mieszanej Kampanii 87+--110100000000
Paczka Rzadk. Złot. Piłk. 78+--110100000000
Paczka 5 Rz. Kart Ll I Lf 82+--550500000000
Pakiet Zawartości Pepsi--220100010000
Paczka Pionierów Premium175,0002,000323203000000020
Paczka Kolorów Linii Bocznych--200000000200
P. Powitalna Playstation®plus (niewymienna)--1212691100000010
Podstawowy Bohater Maks. 87--110100000000
P. 3 Kart Pił. Tots Premier League--3334,160300000000
Gwarancja Tots Premier League--110100000000
Nanopaczka Tots Premier League35,000100660500000010
Paczka Ulepszeń Premium Premier League/bwsl--11401100000000
Paczka Ulepszeń Premier League/bwsl--410400000000
P. Duetu Gw. Kart P. Tots Premier League750,0005,000373703700000000
Paczka Premium X100 81+400,0002,000100100010000000000
Podwójna Paczka Premium 86+175,0002,000202017,7482000000000
Brązowa Paczka Premium750-1232483.534.05000.740.042.640.110.39
Brązowa Paczka Zawodników Premium--12301200000000
P. Drabinki Mistrzowskiej Premium525,0002,000770700000000
Paczka Piłkarzy Elektrum Premium--1232,9981200000000
Złota Paczka Premium7,5001501232,0993.533.672.40.50.360.030.920.090.19
Złota Paczka Piłkarska Premium25,0003501234,4711200000000
Złota Paczka Piłkarska Premium--1234,4491200000000
Złota Paczka Premium Z Podglądem7,5001501234,2773.733.472.420.350.40.030.860.190.22
Paczka Wypożyczenia Piłkarza Premium--41297111000100
Paczka Wypożyczenia Piłkarza Premium--414031.320.60.50.130.120.030.770.080.16
Mieszana Paczka Piłkarska Premium--1232,1501200000000
Srebrna Paczka Premium3,750751231,0793.573.97000.610.012.80.110.41
Srebrna Paczka Zawodników Premium--1231,6601200000000
Paczka Gw. Kart Piłk. Urodzin Ult. Prem.450,0002,000515105100000000
Paczka Premium Versus350,0002,00010210272,43710000000020
Paczka Cent. Premium200,0002,000525205000000020
Paczka Premium Droga Do Fazy Puch.175,0002,000323203000000020
Gwar. P. Prem. „zapisz Się W Historii” T. 1600,0002,000161620,4181600000000
Brązowa Paczka Piłkarzy Prime--1265361200000000
Paczka Prime Gaming--1212052.871.781.30001.040
Paczka Prime Gaming--1212052.81.941.230001.030
Paczka Prime Gaming--2323094.64.62.40002.40
Paczka Prime Gaming--1212052.7121.160001.130
Paczka Prime Gaming--1212052.89210001.110
Paczka Prime Gaming--1212052.911.811.2800010
Złota Paczka Piłkarska Prime45,0006001265,5721200000000
Mieszana Paczka Piłkarzy Prime--1262,7831200000000
Srebrna Paczka Piłk. Prime--1262,0981200000000
Zwykłe Złote Wsparcie W 2. Połowie15,00010020002000000000
Rzadkie Złote Wsparcie W Przerwie55,000500555505500000000
Zwykłe Zł. Wsparcie W Przerwie30,00025040004000000000
Zwykłe Złote Wsparcie Lodołamacza20,00025030003000000000
Rzadkie Złote Wsparcie Lodołamacza40,000500404004000000000
Paczka Rttk/pionierów 84+--110100000000
Paczka Gamma Radioaktywn.300,0002,000636306000000030
Paczka Piłkarska Wypożyczenia Radioaktywności--110100000000
Paczka Ultraf. Radioaktywn.450,0003,000646406000000040
Złota Paczka Rzadkich Kart--12123,7293.523.652.370.520.40.030.920.10.18
Złota Paczka Rzadkich Kart--12123,5703.543.662.40.490.350.040.920.090.21
Mega-paczka Rzadkich Kart--3030010.638.015.391.840.690.071.930.160.48
Mieszana Rzadka Paczka Piłkarska--12123,9871200000000
Mieszana Rzadka Paczka Piłkarska--12123,4811200000000
Paczka Rzadkich Zawodników--12127,5171200000000
Paczka Rzadkich Piłkarzy50,0001,00012127,8571200000000
Paczka Rzadk. Piłk.--12126,8801200000000
Rz. Paczka Piłk. Atom. Powtórki35,000350552,307400000010
Duża Rz. Paczka Piłk. Powtórek120,0002,000252523,1562400000010
Duża Paczka Ultimate Powtórek180,0003,000414130,1454000000010
Rzadka Paczka Piłk. Powtórki100,0001,00013136,9011200000010
Mała Rzadka P. Piłk. Powtórki50,000500773,422600000010
Nanopaczka „droga Do Finału”30,000100111101000000010
Paczka Podstawowa Droga Do Fazy Puch.85,0001,000161601500000010
Wspomagacz 3. Sezonu50,000300440300000010
Zwykłe Zł. Wsparcie Otwarcia Sezonu25,00050045004500000000
Sezonowy Wspomagacz50,000300440300000010
Rzadkie Złote Wsparcie W 2. Poł.30,000200303003000000000
Wsparcie Totw W 2. Połowie115,0001,000220200000000
Paczka Piłkarzy Serie A Prime--12601200000000
P. Duetu Gw. Kart Tots Serie A550,0002,500222202200000000
Gwarancja Tots Serie A--110100000000
Nanopaczka Tots Serie A35,000100121201100000010
Gwaran. Paczka Trio Tots Serie A650,0004,000232302300000000
P. Ulepszeń Premium Serie A/calcio A Femminile--11401100000000
Paczka Ulepszeń Serie A/calcio A Femminile--410400000000
Srebrna Paczka Zawodników--1211,4461200000000
Paczka Z żetonem Draft--110000000010
Małą Brązowa Paczka Piłkarzy--61140600000000
Mała Paczka Personalizacji Elektrum--61000000.780.084.3200.58
Mała Złota Paczka Piłkarska--612,060600000000
Mała Mieszana Paczka Personalizacji--61000000.860.044.4200.57
Mała Mieszana Paczka Piłkarzy--610600000000
Mała Paczka Piłkarska Elektrum Prime--631,942600000000
Mała Złota Paczka Piłkarska Prime--633,006600000000
Mała Złota Paczka Piłkarska Prime--632,608600000000
Mała Mieszana Paczka Piłkarska Prime--631,373600000000
Mała Srebrna Paczka Piłkarzy Prime--631,087600000000
Mała Złota Paczka Rzadkich Piłkarzy--663,866600000000
Mała Mieszana Rz. Paczka Piłk.--661,966600000000
Mała Srebrna Paczka Piłkarska--61816600000000
Paczka Podst. Versus300,0001,000515105000000010
Elitarna Paczka Cent.300,0003,000103103010000000030
Paczka Pionierów Deluxe125,0001,500313103000000010
Paczka Ultimate--303019,5303000000000
Paczka Alfa Radioaktywn.50,00050011117,1711000000010
Paczka Beta Radioaktywn.150,0001,000373703500000020
Paczka 3 Rzadkich Złotych Piłkarzy 83+--331,796300000000
Paczka 11 Kart Piłk. Efigs 82+--111101100000000
Złota Paczka Piłkarska Prime--1265,2351200000000
Paczka Pięciu Kart Piłkarskich Linii Pomocy 83+--550500000000
Paczka Niezbędnika Uderzenia Gromu70,000500222202000000020
Niezbędnik Toty120,000500313103000000010
Paczka Mieszanej Kampanii--110100000000
Paczka Toty Premium400,0002,000797907500000040
Malutka Paczka Piłkarska 80+20,00050552,909500000000
Paczka Energetyzująca10-330300000000
Paczka Energetyzująca Premium30-101001000000000
Paczka Energetyzująca Premium30-101001000000000
Mała Paczka Plus Rz. Piłk. Otw. Sezonu30,000500773,403600000010
Duża Rzadka Paczka Piłkarska Lodołamacza Plus120,0002,000252513,6152400000010
Paczka Mieszanej Kampanii 85+--110100000000
Paczka Mieszanej Kampanii 85+--110100000000
Mała Rzadka Paczka Piłk. W Przerwie Plus30,000500773,425600000010
Paczka Błyskawicy Lodołamacza Deluxe300,0001,500656506500000000
Paczka Błyskawicy Przełomu Podstaw150,0001,000353503500000000
Paczka Przełamania Deluxe250,0001,500636306000000030
Paczka Specjalnych Ambasadorów Euro--110100000000
Superpaczka 86+350,0002,500353528,3373500000000
Wyborna Paczka Przełomu500,0003,500747407000000040
Wyborna Paczka Boh. Champions League600,0003,500102102010200000000
Wyborna Paczka Bisu W Przerwie600,0003,500252502500000000
Wyborna Paczka Lodołamacza500,0003,500747407000000040
Wyborna Paczka Otwarcia Sezonu215,0002,500424204000000020
Wyborna Paczka Dynastii500,0003,500747407000000040
Paczka Elitarna Otw. Sezonu285,0003,000474704500000020
Paczka Premium Otw. Sezonu175,0002,000323203000000020
Superpaczka Totgs400,0002,500797907500000040
Paczka Tots Na Wyp.--110100000000
Paczka Z Kartą Piłkarską Tots--110100000000
Paczka Z Kartą Piłkarską Tots--110100000000
Gwarancja Tots Ultimate--110100000000
Gwarancja Tots Bundesligi--110100000000
Tots Państw Euro Pom Na Wyp.--110100000000
Paczka Totw 1-3--110100000000
Paczka Totw 1-4--110100000000
Wsparcie Totw140,0001,000330300000000
Paczka Wyp. 12. Karty Nominacji Toty 2--110000000010
Paczka Podstawowa Toty250,0001,000272718,2992500000020
Nanopaczka Toty40,000100663,332500000010
Paczka Trzech Kart Piłkarskich Linii Ofensywnej 81+--330300000000
Paczka Trzech Napastników 81+--330300000000
Paczka Trzech Kart Piłkarskich Linii Defensywnej 81+--330300000000
Paczka Trzech Kart Piłkarskich Linii Pomocy 81+--330300000000
Paczka Trzech Kart Piłkarskich Linii Ofensywnej 85+--330300000000
Paczka Trzech Kart Piłkarskich Linii Defensywnej 85+--330300000000
Paczka Trzech Kart Piłkarskich Linii Pomocy 85+--330300000000
Paczka Trzech Kart Piłkarskich Z Bundesligi/frauen-bundesligi--330300000000
Zwykła Złota Paczka Piłkarska (trzy Karty)--30891300000000
Paczka Trzech Kart Piłkarskich Z Laliga/liga F--330300000000
Paczka Trzech Kart Piłkarskich Z Ligue 1/division 1 Féminine--330300000000
Paczka Trzech Kart Piłkarskich Z Premier League/barclays Wsl--330300000000
Paczka Trzech Kart Piłk. Serie A/calcio A Femminile--330300000000
Paczka Podstaw Uderzenia Gromu150,0001,000383803500000030
Minipaczka Uderzenia Gromu40,000300111101000000010
Nanopaczka Uderzenia Gromu10,000100770600000010
Paczka Premium Uderzenia Gromu300,0002,000545405000000040
Wyborna Paczka Uderzenia Gromu500,0003,500575705100000060
Elitarna Paczka Uderzenia Gromu450,0003,000565605100000050
Paczka Tifo--310000000300
Paczka Sektorówek--330000000300
Paczka Piłkarska 75–83 (dwie Karty)--210200000000
Złota Rzadka Paczka Piłkarska 75–83 (dwie Karty)--220200000000
Paczka Piłkarska (dwie Karty)--21934200000000
Złota Paczka Piłkarska (dwie Karty)--221,253200000000
Srebrna Paczka Piłkarska (dwie Karty)--210200000000
Duża Paczka Ult. Rz. Kart Piłk. Dw. Kont.300,0003,000424222,6274000000020
Gwarancja Tots Bundesligi Mistrz. Ut--110100000000
Gwarancja Tots Laliga Mistrz. Ut--110100000000
Gwar. Tots Mistrzostw Ut Ligue 1--110100000000
Gwarancja Tots Live Mistrz. Ut--110100000000
Gwarancja Tots Pl Mistrz. Ut--110100000000
Gwar. Mistrzostw Ut Tots Serie A--110100000000
Gwarancja Tots Mistrzostw Ut--110100000000
Gwarancja Ogl Max 90 Tots Mistrz. Ut--110100000000
Gwarancja Tots Ultimate Mistrz. Ut--110100000000
Paczka Gw. Kart Piłk. Duet. Ur. Ult.700,0004,000525205200000000
Paczka Energet. Urodzin Ultimate15-161601500000010
Paczka Niezbędnika Ur. Ultimate150,000500313103000000010
Paczka Podstawowa Urodzin Ultimate225,0001,000171717,6621500000020
Paczka Gwarant. Ikon Urodzin Ultimate750,0005,000212102100000000
Nanopaczka Urodzin Ultimate35,000100111101000000010
Paczka Wypożyczenia Piłkarza Ultimate--414361.350.510.460.190.170.080.810.040.16
Paczka Ultimate--303003000000000
Paczka Kibicowska Ultimate250,0002,000878708700000000
Paczka 3 K. Pił. Tots Ultimate--3334,445300000000
P. Gw. K. Piłk. Tots Ultimate650,0003,500111101100000000
Nanopaczka Tots Ultimate35,000100121201100000010
P. Pryzmatyczna Tots Ultimate750,0005,000111101100000000
Paczka Powitalna Ultimate Team--550000000050
Ultra Paczka Bisu Lodołamacza675,0004,000181801800000000
Ultrap. Duetu Gw. K. P. Tots Laliga650,0004,000323203200000000
P. Gwar. Kart Piłk. Tots Ultra750,0004,000222241,0982200000000
Ultra P. Versus600,0004,000191901500000040
Ultra P. Kart Wiel.600,0004,000202001400000060
Elit. Paczka Droga Do Fazy Puch.285,0003,000838308000000030
Paczka Witaj W Zespole50,000500131301300000000
Paczka Niezbędnika Kart Wiel.100,000500161601500000010
Paczka Podst. Gwarant. Kart Wiel.200,0001,000535305100000020
Paczka Podstawowa Kart Wiel.160,0001,000272714,5762500000020
Nanopaczka Kart Wieloznacznych35,000150131301100000020
Paczka 15 Rz. Zł. Kart Piłk.--15159,8951500000000
Paczka Tifo Xl--100000000100
Paczka 11 Kart Piłkarskich--11401100000000
Paczka 15 Kart Linii Ofens.150,0001,00015158,7101500000000
Paczka 19 Kart Piłkarskich--19601900000000
Paczka 27 Kart Piłkarskich--27802700000000
Paczka 30 Rzadkich Złotych Kart Piłkarskich--303017,0853000000000
Paczka 51 Kart Piłkarskich--511405100000000
Paczka 7 Kart Piłkarskich--720700000000
P. 3 Kart Pił. Tots Bundesligi--3333,550300000000
Paczka 10 Rzadkich Złotych Kart Piłkarskich 84+--101001000000000
Paczka Piłkarzy Elektrum--1212,5671200000000