logo

FIFA 22 Pakketten - FIFA Ultimate Team Pakketten Lijst, prijzen, inhoud

In deze tabel vind je de complete lijst met FIFA 21 Ultimate Team-packs. In de lijst staat hoeveel een pack waard is in munten en FIFA-punten, en ook de gemiddelde inhoud op basis van onze pack-collectie.

Waarom staan er decimale waarden voor Spelers, Contracten, etc.? Deze waarden zijn het gemiddelde uit onze database. Dus als een pakket de waarde 5.66 heeft voor Spelers, betekent dit dat je gemiddeld tussen de 5 en 6 spelers in dat pakket krijgt.

NaamMuntenFPItemsZeldz.Snel verkoop-waardeSpelersContractenTrainingHerstelTenueStadionUiterlijk-itemDiversenCustom
--273NaNNaNNaNNaNNaNNaNNaNNaNNaN
Gouden Beloningspakket--4001.11.50.500.200.300
25 Zeldzame Spelers-pakket (82+)--252502500000000
5 Spelers-previewpakket-pakket (81-86 Alg)20,0004005511,527500000000
Zeldzame Speler (75+)--11668100000000
Elf Spelers-pakket (75-80 Alg)30,00035011117,2071100000000
78+ Zeldzame Gouden Speler--110100000000
Squad Builder Spelers-pakket (80-86)55,0001,00011116,6821100000000
Twee Zeldzame Efigs-spelers-pakket (80+)--220200000000
Zeldzame Speler (81-87)--11620100000000
Aanvallers Spelerspakket (81+)--110100000000
Verdedigers Spelerspakket (81+)--110100000000
Twee Zeldzame Spelers (81+)--220200000000
Elf Laliga-pakket (81+)--111101100000000
3 Middenvelders Spelerspakket (81+)--330300000000
3 Aanvallers Spelerspakket (81+)--330300000000
3 Verdedigers Spelerspakket (81+)--330300000000
11 Middenvelders Spelerspakket (81+)--111101100000000
25 Zeldzame Spelers-pakket (81+)--252502500000000
11 Verdedigers Spelerspakket (81+)--111101100000000
Zeldzame Speler (82-88)--110100000000
Speler-pakket (82+ Dribbelen)--110100000000
Speler-pakket (82+ Snelheid)--110100000000
Speler-pakket (82+ Passen)--110100000000
Zeldzame Speler Met Rating Van 82+--11750100000000
Zeldzame Speler (82+) --111,962100000000
Vijf Pl-spelers-pakket (83+)--550500000000
25 Zeldzame Spelers-pakket (83+)--252502500000000
Sterduo Bundesliga-pakket (83+)125,0002,500121218,8321200000000
Ster Trio Zeldzame Spelers-pakket (83+)70,0001,40010106,6401000000000
3 Middenvelders Spelerspakket (83+)--330300000000
3 Aanvallers Spelerspakket (83+)--330300000000
3 Verdedigers Spelerspakket (83+)--330300000000
Bundesliga 2x Pakket (84+)--220200000000
Sterduospelerspakket (84+)70,0001,400664,700600000000
Ster Trio Spelers-pakket (84+)80,0001,6009917,037900000000
3 Verdedigers Spelerspakket (85+)--330300000000
3 Middenvelders Spelerspakket (85+)--330300000000
10 Zeldzame Spelers-pakket (85+)--101001000000000
Sterduo-spelerspakket (85+)90,0001,8009916,951900000000
3 Aanvallers Spelerspakket (85+)--330300000000
Ster Klein Zeldzame Spelers-pakket (86+)80,0001,500669,166600000000
Mid-icon-pakket 89+--110100000000
Efigs & Mls Tots 3 Spelers-pakket (91+)--3333,916300000000
Efigs/mls Tots-speler (91+)--110100000000
Mid- Of Prime Icon-pakket (91+)--110100000000
Efigs Tots-spelerspakket (93+)--110100000000
Icon-momenten-pakket (93+)--110100000000
Premium Gouden Spelers-previewpakket25,00035012310,5801200000000
Standaard Icon-pakket--110100000000
Standaard- Of Mid-icon-pakket--110100000000
Belgische Pro League Tots-spelerspakket--110100000000
Bl/efl Tots-leenspeler--110100000000
Bl/efl Tots-speler--110100000000
Brons-pakket--1211863.64.09000.720.022.660.130.36
Brons-spelerspakket*--660600000000
Bundesliga Premium Spelers-pakket--1234,7391200000000
Bundesliga Top Spelers-pakket--12601200000000
Bundesliga Tots-spelerspakket--110100000000
Bundesliga Drie Spelers-pakket--310300000000
Clubbijnaam-pakket--300000000300
Community Tots-pakket--110100000000
Community/eredivisie Tots-speler--110100000000
Community/eredivisie Tots-speler 89 Alg Max--110100000000
Community/eredivisie Tots-speler 90 Alg Max--110100000000
Conmebol Totgs-spelerspakket--110100000000
Publiekskaartenpakket--330000000300
Gezang Publiek-pakket--200000000200
Totw-speler--110100000000
Vier Spelers-pakket (81-87)20,000350442,650400000000
Clublied-pakket--100000000100
3 Gewone Gouden Spelers-pakket--301,108300000000
Efigs Tots-spelerspakket--110100000000
Efigs/rvdw/mls Tots-speler 90 Alg Max--110100000000
Efl Tots-speler-pakket--110100000000
Elektrum-spelers-pakket--1212,7661200000000
Elf Premier League-pakket (81+)--111101100000000
Eredivisie Tots-pakket--110100000000
Vijftien Ligue 1-pakket (75+)--151501500000000
Vijf Zeldzame Spelers (75+)--550500000000
Vijf Spelers-pakket (82-90)50,000500556,124500000000
Vijf Spelers-pakket (83-90)--550500000000
Vijf Zeldzame Premier League-spelers-pakket75,0001,500553,720500000000
Fut 22 Leenspelerspakket--330100000020
Fut 22 Positiepakket--330300000000
Fut-aanvoerders-leider-pakket25,000500334,238100000020
Fut Hero-aanvoerders (te Leen)--110100000000
Fut Birthday Basis-pakket100,000500999,893700000020
Future Stars Basis-pakket25,000450664,533500000010
Future Stars Goodiebag--110100000000
Future Stars Goodiebag 2--110100000000
Future Stars Team 1-pakket--110100000000
Fut Birthday-speler--110100000000
Süper Lig/bpl Tots-speler 89 Alg Max--110100000000
Doelnetverfpakket--200000000200
Visueel Effect Doelpunt-pakket--110000000100
Gouden Booster-pakket--712,0663.592.670.2100.0800.180.050.05
Gouden Mini-aanpassingspakket--40000000.750.252.500.25
Goud-pakket--1211,8303.533.672.40.50.380.040.890.090.2
Goud-spelerspakket--1214,0621200000000
Gouden Zeldzaam Booster-pakket--772,3863.52.720.330.0200.020.260.020.06
Goud-contractpakket--40131040000000
Gouden Spelers-pakket--1214,2611200000000
Doelpuntenlied-pakket--100000000100
Hero-spelerpakket (pre-order)--110100000000
Hero-upgradepakket--110100000000
Icon Momenten-pakket--110100000000
Prime Icon-pakket--110100000000
Efigs/rvdw/mls Tots-leenspeler--110100000000
Laliga/spl Tots-leenspeler--110100000000
Laliga/spl Tots-speler 90 Alg Max--110100000000
Jumbo Goud-pakket 2610,0002002635,0819.467510.6201.8500.31
Jumbo Goud-pakket--2434,1117.536.8551.110.720.061.610.120.32
Premium Jumbo Goud-pakket 2615,0003002675,5799.56.8351.10.540.081.740.110.31
Premium Jumbo Goud-pakket--2474,7577.516.8851.070.770.071.590.080.34
Jumbo Premium Gouden Spelers--24712,0292400000000
Jumbo Zeldzame Spelers-pakket--242424,4512400000000
Jumbo Zilver-pakket--2431,9057.728.19001.470.054.770.110.67
Kickstarter-pakket--16501200040000
Klein Zilveren Spelers-pakket--61758600000000
Laliga Benodigdhedenpakket100,000500101011,579800000020
Laliga Basis-pakket40,000800336,061200000010
Laliga Premium Spelers-pakket--1234,5411200000000
Laliga Top Spelers-pakket--12601200000000
Laliga Drie-spelerspakket--310300000000
Laliga Tots Spelerspakket--110100000000
Groot Zeldzame Spelers Combo-pakket90,0001,500202010,5991800000020
Maaimachine-pakket--220000000200
League Of Your Own-pakket--15501500000000
Liga Portugal Tots-spelerspkt.--110100000000
Liga Portugal Tots-speler 89 Alg Max--110100000000
Ligue 1 Premium Spelers-pakket--1235,2851200000000
Ligue 1 Top Spelers-pakket--12601200000000
Ligue 1 Tots-spelerspakket--110100000000
Ligue 1 Drie Spelers-pakket--310300000000
Ligue 1/liga Portugal Tots-leenspeler--110100000000
Ligue 1/liga Portugal Tots-speler--110100000000
Ligue 1/liga Portugal Tots-speler 90 Alg Max--110100000000
Half Ligue 1-pakket55,0001,1008816,856800000000
Mega-pakket35,00070030189,55210.578.045.41.880.830.091.940.120.42
Mega-pakket--301810,37310.538.065.421.920.830.051.960.080.4
Mid-icon-pakket--110100000000
Gemengd Contractpakket--4076040000000
Mls Tots-spelerspakket--110100000000
Nieuwe Generaties-speler--110100000000
Ones To Watch-spelerspakket (pre-order)--110100000000
Otw-leenspeler--110100000000
Icon-momenten-speler-pakket (92+)--110100000000
Klein Top Gemengd Spelers-pakket--631,243600000000
3 Zeldzame Spelers-pakket (85+)--330300000000
Bundesliga Basis-pakket40,000800551,537200000030
Vijf Zeldzame Efigs-spelers-pakket (83+)--550500000000
Vijf Zeldzame Efigs-spelers-pakket (85+)--550500000000
Fut-welkomstpakket--330100000020
Speler-pakket (83-90)--110100000000
11 Aanvallers Spelerspakket (81+)--111101100000000
Bronzen Beloningspakket--4001.31.43000.1100.820.050.14
Elf Bundesliga-pakket (81+)--111101100000000
Elf Serie A-pakket (81+)--111101100000000
Bl En Efl Tots 3 Spelers-pakket--3333,306300000000
Verbruiksitem-pakket--1210064.331.50000.170
Draft-token-pakket--515770.390.740.550.20.280.071.131.060.15
Zilver-spelerspakket--1211,3701200000000
Zeldzaam Elektrum-spelers-pakket30,00060012127,3341200000000
Premium Jumbo Zilver-pakket--2472,3447.97.6001.505.60.10.2
Icon-momenten-pakket (93+)--110100000000
Ultimate Pakket--303028,2673000000000
Premier League Basis-pakket40,000800332,263100000020
Zeldzame Speler-pakket (85+)--110100000000
60-64 Zeldz. Spelers X5 Pakket--550500000000
Verfpakket Belijning--200000000200
Community/eredivisie Tots-leenspeler--110100000000
Pl Premium Spelers-pakket--1237,5811200000000
Pl Top Spelers-pakket--12601200000000
Pl Drie Spelers-pakket--310300000000
Pl Tots-spelerspakket--110100000000
Pl/eredivisie Tots-leenspeler--110100000000
Pl/eredivisie Tots-speler--110100000000
Zeldzame Spelers-pakket Plus50,0001,000131312,5601200000010
Premium Brons-pakket750-1232443.544.05000.770.022.640.10.39
Goud-spelers Premium-pakket--1235,1381200000000
Premium Gouden Spelers-pakket25,0003501235,4721200000000
Premium Goud-pakket7,5001501232,4633.543.662.40.490.380.030.910.090.18
Premium Gouden Spelers-pakket Plus25,0003501345,1441200000010
Premium Jumbo Gouden Spelers--24710,6452400000000
Premium Leenspeler Beloningspakket--413921.30.70.380.160.160.070.590.150.23
Premium Zilver-pakket3,750751231,0693.554000.840.042.510.120.44
Premium Zilver-previewpakket3,750751231,4793.644.12000.660.022.620.280.3
Premium Totw-pakket--3329,696300000000
Premium Elektrum-spelers-pakket12,5002501233,5211200000000
Premium Gemengd Spelers-pakket--1232,3931200000000
Prime Gaming-pakket--2222086.283.831.720002.170
Prime Gaming-pakket--2222076.133.631.750003.50
Prime Gaming-pakket--2222086.154.051.750002.050
Prime Gaming-pakket--2222085.914.181.640002.270
Prime Gaming-pakket--2222085.914.271.680002.140
Prime Gaming-pakket--2222085.674.611.560002.170
Prime Gaming-pakket--2222085.574.361.860002.210
Prime Gaming-pakket--2222086.123.6220002.270
Prime Gaming-pakket--2222086.243.881.590002.290
Top Gouden Spelers-pakket45,0006001267,4311200000000
Gouden Top Spelers-pakket--1266,9401200000000
Top Gemengd Spelers-pakket--1263,7811200000000
Top Gemengd Spelers-pakket--1263,3531200000000
Top Elektrum-spelers-pakket--1264,8681200000000
Zeldzaam Pakket Gouden Spelers Met Een 80+ Speler--1214,2591200000000
Playstation®plus-pakket--1212691100000010
Zeldzaam Elektrum-spelers-pakket--12127,3551200000000
Zeldzaam Goud-pakket--12124,7053.553.662.410.480.40.030.870.10.19
Zeldzaam Megapakket--303013,19010.58.135.381.880.810.061.780.130.53
Zeldzame Gemengde Spelers-pakket--12126,7141200000000
Zeldzame Gemengde Spelers-pakket--12125,1951200000000
Zeldzame Spelers-pakket--121211,8001200000000
Willekeurige Totw-spelerspakket--119,516100000000
Rvdw Tots-spelerspakket--110100000000
Spl Tots-spelerspakket--110100000000
Mid- Of Prime Icon-speler--110100000000
Klein Zeldzame Gouden Spelers-pakket--665,888600000000
Zeldzame Spelers-previewpakket50,0001,000121212,6521200000000
Serie A Premium Spelers-pakket--1234,3991200000000
Serie A Drie Spelers-pakket--310300000000
Serie A Tots-spelerspakket--110100000000
Serie A/süper Lig Tots-speler--110100000000
Serie A/süper Lig/bpl Tots-leenspeler--110100000000
Zeven Zeldzame Laliga-spelers-pakket (81+)--770700000000
Zeven Zeldzame Spelers (86+)--770700000000
Shapeshifter-spelerspakket--110100000000
Kenmerkende Aanwinsten-spelerspakket--110100000000
Zilver-contractpakket--400040000000
Zilver-pakket--1218693.464001.1202.50.080.31
één Draft-token-pakket--110000000010
Zes Spelers-pakket (83-90)--660600000000
Klein Elektrum-spelers-pakket--611,489600000000
Klein Gouden Spelers-pakket--612,319600000000
Klein Gouden Spelers-pakket7,500150611,939600000000
Klein Gemengd Aanpassingspakket--61000001.1603.8400.89
Klein Gemengd Spelerspakket--61934600000000
Klein Top Elektrum-spelers-pakket--632,604600000000
Klein Top Gouden Spelers-pakket15,000300633,779600000000
Klein Top Gouden Spelers-pakket--633,912600000000
Klein Top Gemengd Spelers-pakket--631,674600000000
Klein Top Zilveren Spelers-pakket--631,054600000000
Klein Zeldzame Elektrum-spelers-pakket--667,643600000000
Klein Zeldzame Gouden Spelers-pakket--666,243600000000
Klein Zeldzame Gemengde Spelers-pakket--662,343600000000
Klein Zeldzame Zilveren Spelers-pakket--661,480600000000
Rulebreaker Team 1-leenspelerpakket--110100000000
Tien Spelers-pakket (81-89)60,0001,200101013,5881000000000
Middenvelders Spelerspakket (81+)--110100000000
Tots-spelerspakket--110100000000
Totw-spelerspakket (81+)--110100000000
85+ Ster Zeldzame Speler-pakket70,0001,400101012,3521000000000
Top Elektrum-spelers-pakket20,0004001264,8531200000000
Jumbo Zeldzame Spelers-pakket100,0002,000242423,1012400000000
Premium Goud-previewpakket7,5001501234,6873.663.542.410.380.380.030.90.20.18
Klein Top Elektrum-spelers-pakket8,500175631,709600000000
Speciaal Bundesliga Basis-pakket40,000400554,187200000030
Speciaal Laliga Basis-pakket40,000400335,632200000010
Speciaal Premier League Basis-pakket40,000400331,067100000020
Stadion-startpakket--1233,578000020901
Süper Lig Tots-spelerspakket--110100000000
Tien Zeldzame Bundesliga-spelers-pakket (75+)--101001000000000
Tien Zeldzame Ligue 1-spelers-pakket (75+)--101001000000000
Tien Zeldzame Serie A-spelers-pakket (80+)--101001000000000
Drie Spelers-pakket (71-74)--330300000000
Drie Zeldzame Spelers (80+)--335,186300000000
Tifos-pakket--310000000300
Gekleurde Vlaggen-pakket--330000000300
Tots-spelerspakket--110100000000
Totw-speler--110100000000
Toty-leenspelerpakket--110100000000
Twintig Zeldzame Spelers-pakket (85+)--202002000000000
Vijfentwintig Zeldzame Spelers-pakket (84+)--252502500000000
Twee Zeldzame Ligue 1-spelers-pakket (75+)--220200000000
Twee Spelers-pakket (75-83 Alg)--210200000000
Twee Zeldzame Spelers-pakket (75-83 Alg)--220200000000
Twee Laliga Zeldzame Spelers-pakket (80+)--220200000000
Twee Zeldzame Serie A-spelers-pakket (80+)--220200000000
Twee Bundesliga-spelers (81+)-pakket--220200000000
Twee Premier League-pakket (81+)--220200000000
Twee Zeldzame Spelers (81+)--220200000000
Twee Zeldzame Spelers (86+)--220200000000
2 Zeldzame Gouden Spelers-pakket--221,925200000000
2 Zilveren Spelers-pakket--210200000000
Spandoeken-pakket--310000000300
Ultimate Pakket125,0002,500303029,5783000000000
Ultimate Pakket Plus125,0002,500313127,5783000000010
Ultimate Leenspeler Beloningspakket--414301.230.530.460.180.160.040.930.040.21
Ultimate Tots-benodigdhedenpakket100,000500886,984600000020
Niet-verhandelbaar Sterspeler-minipakket (86+)30,0006005569400000010
Ultimate Pakket (niet-verhandelbaar)90,0001,800303003000000000
Welkomstpakket--330300000000
Winter Goodiebag--110100000000
Winter Special Pakket95,000500141423,6471400000000
Winter Wildcard-spelerspakket--110100000000
Xl-tifo-pakket--100000000100
Zeldzame Spelers-pakket50,0001,000121211,0131200000000
Twee Ligue 1-spelers (81+)-pakket--220200000000
Gouden Premium Booster-pakket--731,3033.1730.3300.1700.1700
Twee Laliga-spelers (81+)-pakket--220200000000
Jumbo Goud-pakket 26--2633,8669.456.8651.090.70.051.680.10.32
Brons-spelerspakket--12101200000000
Leen- En Niet-verhandelbare Spelers-pakket (pre-order)--3369200000010
2 Spelers-pakket--21957200000000
Half Bundesliga-pakket55,0001,1008810,537800000000
Vijf Zeldzame Spelers-pakket (81-86)20,000400557,767500000000
Drie Spelers-pakket (81+)--330300000000
Zeldzaam Goud-pakket--12124,7053.573.672.430.470.370.040.860.090.21
Zilver-spelers Premium-pakket--1231,6621200000000
Gemengd Zeldzaam Booster-pakket--771,4063.333000.3300.3300
Gemengd Spelers-pakket--1211,8981200000000
Zeldzaam Mega-pakket55,0001,100303012,21010.578.045.41.890.750.071.980.110.47
Jumbo Premium Goud-pakket15,0003002475,1397.556.8451.090.710.051.60.110.35